Mapa Gminy

Terminarz Wywozu Odpadów I - VI 2018

Cyfrowy Urząd

ePUAP

Wrota Podlasia

obywatel.gov.pl

Lokalna Grupa Działania

Wniosek o dowód przez Internet

×

Notice

Folder doesn't exist or doesn't contain any images

Lokalna Grupa Działania – Fundusz Biebrzański serdecznie zaprasza na szkolenie pt: Prawa i obowiązki wynikające z realizacjiprojektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPOWP 2014 – 2020”.

Jest onoskierowane do osób, które planują realizację projektów finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach naborów ogłaszanych przez Lokalną Grupę Działania – Fundusz Biebrzański.

 

Z uwagi na zaplanowaną tematykę szkolenia, uzyskane informacje będą bardzo pomocne zarówno na etapie konstruowania wniosku o dofinansowanie projektu jak również na etapie jego realizacji i prawidłowego rozliczenia.

Tematyka szkolenia będzie obejmowała m.in. informacje na temat zasad rozliczania wydatków w ramach projektu w oparciu o kwoty ryczałtowe, wniesienia wkładu własnego, zasad wykorzystania systemu teleinformatycznego SL2014, rozliczania i kontroli projektu, wprowadzania zmian w projekcie.

 

Zgłoszenia można przesyłać do dnia 04.12.2017 r. na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. W przypadku pytań prosimy o kontakt z biurem Lokalnej Grupy Działania – Fundusz Biebrzański pod nr tel. 85 71-28-307.

 

W załączeniu:

Szczegółowy program szkolenia 
Formularz zgłoszeniowy

Prognoza pogody
Janów

Użytkownicy

We have 40 guests and no members online

dwuosnowowa.pl

Gdzie jest burza

Statystyczne Vademecum

Rodzina 500+