Rok szkolny 2021/2022

Kochani Przedszkolacy i Uczniowie, Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy Oświaty oraz Rodzice!

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2021/2022,
Wszystkim Uczniom i Przedszkolakom życzę, aby ten rok był pełen sukcesów, ciekawych wyzwań edukacyjnych i rozwijających doświadczeń. Niech czas spędzony w przedszkolu i w szkole pozwoli odkryć nowe pasje i rozwinąć zainteresowania. Życzę, aby nie zabrakło Wam energii i zapału w poznawaniu świata, a jego odkrywanie dostarczało wiele radości.
Dyrektorom, Nauczycielom, i wszystkim Pracownikom Oświaty, życzę satysfakcji z podejmowanych działań i dumy z osiągnięć swoich podopiecznych. Niech rozpoczynający się rok szkolny będzie czasem spokojnej i efektywnej pracy.
Rodzicom i Opiekunom Uczniów życzę zawsze dobrej współpracy z dyrektorami, nauczycielami i wychowawcami szkół i przedszkoli. Niech to współdziałanie zaowocuje sukcesami Waszych dzieci i przyniesie wiele powodów do zadowolenia i dumy.
Pamiętając o trudnościach, jakie obecnie stawia przed Oświatą epidemia koronawirusa, Wszystkich Uczniów, Dyrektorów, Nauczycieli oraz Rodziców,pragnę zapewnić o pełnym wsparciu i pomocy. Zdaję sobie sprawę, jak utrudnione jest obecnie zarówno zdobywanie, jak i przekazywanie wiedzy. Życzę więc przede wszystkim ogromu wytrwałości, siły, kreatywności i zdrowia w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.
Niechaj dźwięk pierwszego dzwonka nowego roku szkolnego 2021/2022 będzie dla wszystkich dobrym znakiem. Życzę powodzenia i wielu sukcesów!
Wójt Gminy Janów
Jerzy Pogorzelski
Powrót na początek strony